Wypoczynek połączony z atrakcjami dla dzieci w Łebie

Wybierając się z dziećmi na wycieczkę do Łeby, nie powinniśmy zapominać o atrakcjach dla naszych maluchów. My – starsi turyści, zawsze przecież znajdziemy coś dla siebie. Nie czekajmy aż zabraknie miejsc noclegowych!  Na meteor-turystyka.pl (Łeba noclegi) możemy wyszukać oferty agroturystyki, ośrodki wypoczynkowe czy hotele w pobliżu interesujących nas atrakcji miasta albo przy plaży.

Jednym z ciekawych miejsc, jakie warto jest odwiedzić jest labirynt, który znajduje się na Skwerze Rybaka. Labirynt ten składa się ze stu czterdziestu pięciu luster. Nazywany jest „Magicznym Labiryntem". Gwarantuje turystom dużą dawkę emocji i dobrej zabawy. Labirynt, z którego wyjść nie jest tak prosto, jak się wydaje, rozlega się na ponad pięćdziesiąt metrów. W centrum labiryntu odnajdziemy pomieszczenie z krzywymi zwierciadłami zniekształcającymi odbicie. Jest to wspaniałe miejsce rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych – dobre na integrację międzypokoleniową.

Kolejnym punktem, jakie warto zobaczyć jest park dinozaurów. Znajdziemy w nim ponad sto realnie stworzonych figur tych wymarłych zwierząt. Wszystkie stworzenia ukazane w parku mają realistyczne rozmiary. Przypomnę, że dinozaury zamieszkiwały ziemię ponad 65 mln lat temu. Przypuszcza się, że wyginęły w wyniku potężnej kolizji kosmicznej. Największy z gadów – Sejsmozaur osiągał długość ciała ponad czterdziestu pięciu metrów długości.

Miejsce jest idealną atrakcją dla dzieci. Mogą poznać historię dinozaurów jednocześnie, widząc przed sobą makiety tych potężnych niegdyś stworzeń. W parku dinozaurów znajdziemy również takie ich odmiany jak Tyranosaury czy Pterodaktyle.

Warto zauważyć, że na terenie parku znajdują się także takie atrakcje jak pojazdy Flinstonów, kopalnia złota, małpi gaj, warsztaty rzemiosła, wioska indiańska, mini zoo czy zjeżdżalnia z pontonami. Nasze małe zuchy będą zachwycone wycieczką pełną niespodzianek. Wyniki przeprowadzonych badań wskazują na to, że w parku najlepiej czują się dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat.

Podsumowując Łeba jest miejscem pełnym atrakcji nie tylko dla dorosłych, ale również dzieci. Wspaniale wykonane miejsca takie jak „Magiczny Labirynt” na facebooku.pl (info) czy Park Dinozaurów sprawiają, że każde dziecko będzie bawiło się tam bardzo dobrze i opuści je z uśmiechem na ustach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>