Zwiedzamy piękne okolice Ostrowa

Wakacyjny urlop przeważnie zbyt szybko się kończy aby zdążyć odwiedzić wszystkie atrakcje Ostrowa. Warto więc wybrać się do tej malowniczej miejscowości nie tylko latem. Są tu bowiem atrakcje całoroczne, które warto tu opisać. Rozrywką dla całej rodziny będzie z pewnością "Stadnina koni w Parszczycach". Jest to niewielka miejscowość, która od Ostrowa znajduje się zaledwie w odległości pięciu kilometrów. W miejscu tym można swobodnie pojeździć na koniach, kucykach czy też skorzystać z nauki jazdy konnej za sprawą doświadczonego instruktora. Jazda konna doskonale odpręża, kształtuje sylwetkę a także pomaga w leczeniu chorych dzieci, które zostały dotknięte różnymi schorzeniami  psychosomatycznymi.

Drugim miejscem godnym polecenia jest: "Aleja Gwiazd Sportu". Tutaj właśnie w płytach granitowych oprawione są nazwiska oraz dyscypliny sportu danej osobistości. Tablica ma kształt gwiazdy. Znajdują się tu nazwiska takich sportowców jak miedzy innymi: Irena Szewińska, Robert Korzeniowski, Jerzy Kulej, Dariusz Michalczewski, Mateusz Kusznierewicz czy Jacek Wszoła. Odbywają się tutaj różne festiwale i imprezy sportowe.

Trzecim miejscem, która zapewni nam cudowną atmosferę jest "Tor Kartingowy". Posiada on różne żwirowe pułapki i wyprofilowane zakręty. Są tu gokarty dla dzieci i dorosłych, które mają różną moc silnika. Miejsce to zapewnia różnego typu zniżki. W czwartki dla studentów a we wtorki dla kobiet. Tutaj z bazy noclegowej [noclegi Ostrowo – meteor] warto z czystym sumieniem polecić " Ośrodek Wczasowy Wodnik". Do dyspozycji gości są słoneczne i przytulnie urządzone pokoje z telewizorem, specjalnymi kanałami dla dzieci i młodzieży. bezpłatnym WiFi, częścią wypoczynkową, wygodnym łóżkiem oraz czajnikiem elektrycznym. Ponadto w każdym pokoju znajduje się łazienka z wygodną kabiną prysznicową. Pomyślano również o bezpieczeństwie najmłodszych i w hotelu są specjalne bramki zabezpieczające. W budynku znajduje się wspólna kuchnia a przed nim prywatny, bezpłatny parking oraz ogród ze sprzętem do grillowania, miejscem na ognisko i placem zabaw dla dzieci. Możemy wypożyczyć tutaj rowery na wycieczki rowerowe oraz wędki aby połowić pyszne ryby i miło spędzić czas z rodziną lub znajomymi na łonie natury. Zwierzęta nie są akceptowane, co jest jedynym minusem tego miejsca. Okolica jest bardzo cicha, spokojna i zielona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>